Nii-nii butiik

Müügipinna rentnikule


 1. Vaata oma asjad üle ja vali välja , mida tood müüki
 2. Tee asjad korda: pese puhtaks, triigi, paranda pisivead (nt õmble nööp külge, lõika hargnevad niidid ära jne)
 3. Vaba boksi broneerimiseks võta meiega ühendust Facebookis @niiniibutiik või meili teel tkbniinii@gmail.com
 4. Paki asjad kokku ja tule meie poodi
 5. Meie käest rendid boksi, saad riidepuud, hinnasildid, kinnitusvahendid ja vajadusel ka turvaelemendid.
 6. Sätid asjad ilust boksi ja võid minna koju.
 7. Rendiperioodi jooksul võid oma müügiboksi asju juurde tuua või välja vahetada.
 8. Rendiperioodi lõpus saate kogu oma müüdud asjade eest saadud raha endale, kas sularahas või pangaülekandena.
 9. Võite pikendada rendiperioodi, teatades oma soovist 3 päeva enne rendiperioodi lõppu.

Müügiboksi rendi hinnad :

 • 2 nädalat / 30 €
 • 3 nädalat / 45 €
 • 4 nädalat / 50 €

Nii-Nii Butiigis renditavad müügiboksid (60x55 cm, stange ja riiul) on ilusad, puhtad ja valged kapid kuhu eeskätt ootame müügile riideid, lasteriideid ja käsitööd. Müüki palun tooge puhas, korralik, kasutuskõlbulik kaup, mida Te ise tahaksite osta ja hinnad soovitame panna ka sellised, millega ise oleksite päriselt nõus sellise asja ostma. Ei tasu panna tootele kallimat hinda, kui asi uuena (nt. kampaaniate ajal) poes maksab.

Meie poolt on kasutamiseks riidepuud, hinnasildid, kinnitusvahendid ja turvaelemendid, mille tagastate peale rendiperioodi lõppu.

Müügiboksi rentija hooleks jääb kauba korrektne väljapanek, kinnitada hinnasildid, määrata hind ja vajadusel kinnitada turvaelemendid.

Igal esemel, peab olema Nii-Nii Butiigi hinnasilt, millele on märgitud müügiboksi number, hind ja kauba lühikirjeldus. Kirjelduses võiks olla nt: kaubamärk, sinine linane seelik, suurus. Samuti soovitame müügiboksi asjadega mitte üle kuhjata. Muidu on potentsiaalsel ostjal keeruline kaupa vaadata ja tal kaob huvi. Rendiperioodi jooksul võib asju juurde tuua ja vahetada vastavalt oma äranägemise järgi.

Kogu Teie kaupade müügist saadud summa kuulub Teile ja makstakse välja rendiperioodi lõpus või kokkulepitud ajal kui müügiperiood on pikem.

Nii-Nii Butiik teeb oma äranägemise järgi pilte Teie müügis olevatest asjadest ja postitab neid oma Facebooki lehel @niiniibutiik.